KONST / Litografier / Färglitografi 13486345
nr 1348 6345
Al Wagiella
(f. 1939)
Färglitografi, Al Wagiella (f. 1939), Signerad, numrerad 8/150. Motivet: 61x81 cm
Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:33:43
19/9 14:05:04